Lektorzy
Ola

Aleksandra

Język angielski i to co z nim związane jest moją pasją od zawsze, nauczanie zaś od kilku lat. Wszystko zaczęło się gdy zawzięcie tłumaczyłam wszelkie zawiłości językowe młodszym kuzynom i znajomym. Nieco później, w trakcie studiów poznałam wiele metod dzięki którym nauka języka staje się przyjemnym i satysfakcjonującym zajęciem zarówno dla ucznia jak i dla nauczyciela. Aby zawsze tak było staram się być wyrozumiała a zajęcia prowadzić w miłej atmosferze. Cieszy mnie każdy, nawet najmniejszy sukces moich uczniów, a fakt że to ja mogę być osobą, dzięki której angielski staje się językiem mniej obcym jest dla mnie niezwykle istotny. Czas wolny to mój synek i mąż, ale i podróże, najchętniej te dalekie.

 

Monika

Monika

Praca z młodymi ludźmi dostarcza masę pozytywnych emocji, daje mi możliwość ciągłego rozwoju. W tym zawodzie nie ma chwil nudnych, człowiek jest cały czas na 'pełnych obrotach', a myśl że jest się komuś potrzebnym sprawia, że chce się dać z siebie jeszcze więcej.

Monika

Ania

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej na SAN w Warszawie. Uczę języka angielskiego i hiszpańskiego. Prowadzę również zajęcia z zakresu Business English. Lubię swoją pracę a najbardziej w niej cenię kontakt z ciekawymi i ambitnymi ludźmi. Jako lektor jestem cierpliwa i wyrozumiała. Staram się być nauczycielem wymagającym, ale też przyjaznym. Zgodnie z przysłowiem "All work and no play makes John a dull boy" praca to nie wszystko. Prywatnie nienawidzę bezczynności – prześladuje mnie myśl, że życie jest krótkie, a tyle warto zobaczyć, posmakować, zrobić. Uwielbiam podróżować i czytać.

 

Monika

Magda

Moją największą pasją jest język angielski i jego historia, zwłaszcza XVI i XVII w., dlatego też uczę go już od 5 lat. Nauczanie nie sprawia mi większych problemów, gdyż potrafię nawiązać dobry kontakt z młodzieżą i trafić niemal do każdego. Lubię lato, długie spacery, czekoladę i zupę pomidorową oraz nade wszystko nauczać i szerzyć wiedzę wśród młodych ludzi.Strony: 1 | 2