Opinie uczniów

Uważam, że odkąd uczę się w szkole Bee's Knees (zajęcia prowadzone przez p. Aleksandrę Szymaniak) polepszyły w 100% mój zakres języka angielskiego. Miło spędzam tam czas [więcej ....]

Monika
Nasi lektorzy

Język angielski i to co z nim związane jest moją pasją od zawsze, nauczanie zaś od kilku lat. Wszystko zaczęło się gdy zawzięcie tłumaczyłam wszelkie zawiłości językowe [więcej ....]

Opinie uczniów

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom w edukacji proponujemy naszym uczniom wykorzystanie tablicy interaktywnej, która jest absolutnym przełomem w nauczaniu języków obcych. To idealne narzędzie, dzięki któremu nauczyciele otrzymują możliwość prezentowania i ćwiczenia materiału w bardziej atrakcyjny i dynamiczny sposób, a uczniowie są jeszcze bardziej zmotywowani do nauki!

BK

- W naukę języka wkładamy cała swoją wiedzę i pasję

- Uczymy w max. 6 osobowych grupach co pozwala na

indywidualne podejście do każdego ze słuchaczy