Lektorzy
Ola

Monika

Uważam, że odkąd uczę się w szkole Bee's Knees (zajęcia prowadzone przez p. Aleksandrę Szymaniak) polepszyły w 100% mój zakres języka angielskiego. Miło spędzam tam czas oraz 'wynoszę' z lekcji wiele nowych ciekawostek i dużo więcej wiedzy. Korepetycje prowadzone są sympatycznie, atmosfera jest bardzo dobra :) Do szkoły Bee's Knees uczęszczam od samego jej powstania. Już na początku (od najmłodszych lat) kiedy miałam styczność z językiem angielskim i różnymi innymi szkołami prowadzącymi zajęcia, moim zdaniem właśnie ta jest najlepsza! POLECAM :)

 

Monika

Małgorzata

Uważam szkołę Bee's Knees za dobrze zorganizowaną, wymagającą, a jednocześnie bardzo przyjemną. Uczą w niej sympatyczni nauczyciele, a lekcje przeprowadzane są w sposób ciekawy oraz zrozumiały;) 

Monika

Ania

Szkoła Bee's Knees doskonale sprawdza się w dokształcaniu mojego języka angielskiego. Zajecia nie dość że daja mi masę nowych wiadomości to są również przeprowadzane w bardzo przyjemnej i miłej atmosferze. Jestem w pełni zadowolona z wyboru tej szkoły i mogę ją śmiało polecić innym młodym ludziom, którzy chcą doskonalić swój język lub są po prostu spragnieni wiedzy! :)


Monika

Iza

Odkąd chodzę na zajęcia z języka angielskiego, nauczyłam się i rozumiem więcej niż w szkole. Na zajęciach panuje bardzo miła i przyjazna atmosfera, można poznawać język poprzez naukę, ale także i zabawę. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim tą szkołę języków obcych.

 

Strony: 1 |2